Обележавање Дана школе

Обележавање Дана школе протекло је у пријатној и свечаној атмосфери, испуњено разноврсним активностима. Током преподнева ученици су са својим учитељима, одељењским старешинама провели креативне тренутке кроз бројне активности: спортске игре, радионице, друштвене игре, квизове, новогодишње украшавање…

Посебно лепа активност била је видљива код ученика четвртог разреда који су угостили предшколце из објекта Полетарац. Рецитовали су им стихове чика Јове Змаја, провели их кроз школу и показали како је лепо бити Змајевац.

Од  18:00 часова  имали смо задовољство да пропратимо представу „Ако је веровати мојој баки“. Учешће у представи имало је много наших ученика уз подршку наставника.  И овог пута смо могли уочити колико су знање, доброта и позитивне вредности прави избор у савладавању свих препрека.