Видео конференција

Сарадња са школом „Об Ринжи“ из Кочевја (Словенија) започета је 2018. године када су наши ученици и наставници посетили поменуту школу и понели дивне утиске са дружења.  С обзиром на околности, нисмо били у прилици да будемо у улози домаћина и из тог разлога организована је видео конференција (15.октобар).  Конференција је протекла у размени међусобних искустава у организацији наставе (тренутна епидемиолошка ситуација). Истовремено, ученици су имали прилику да се и виде са својим другарима из Словеније и подсете заједничких тренутака. Наши ученици су на такозвано „дрво вредности“ истакли вредности које негује наша школа и поредили их са вредностима школе из Кочевја.

Надамо се да ће бити прилике за новим дружењима и да ће се она  остварити у амбијенту наше школе и града.