Na sednici Nastavničkog veća (10.6.2021.) izvršena je, između ostalog i verifikacija učenika-dobitnika Vukove diplome. U ovoj školskoj godini verifikovano je četrnaest Vukovaca.  To su sledeći učenici:

VIII1- Nađa Hrvojević, Dragana Kandić, Bojana Košutić

VIII2-Duško Blazin, Marija Martinović, Milica Martinović, Ana Mrđa Subotić, Maša Sabovljević, Tijana Sokolović

VIII3- Ivona Galić, Milana Horvat

VIII4- Filip Marlog, Elena Georgijević, Milana Ristić.

Od pomenutih učenika, četiri učenika je predlozeno za zvanje učenika generacije. To su: Dragana Kandić VIII1, Milica Martinović VIII2, Ivona Galić VIII3 i Milana Ristić VIII4. Nakon sprovedenog bodovanja po vazećem pravilniku, za učenika generacije izabrana je učenica VIII4 odeljenja Milana Ristić.

Pored učenika generacije, bodovanje je vršeno i za najuspešnijeg sportistu u tekućoj  školskoj godini. Kandidati za pomenuto zvanje, bili su: Marija Martinović VIII2, Lana Aleksić VIII3 i Aleksandar Gruičić VIII4.

Sportista generacije u ovoj godini je učenica VIII2 odeljenja Marija Martinović.

Čestitke upućujemo našim najuspešnijim učenicima u svetu nauke i sporta, i naravno celoj generaciji učenika osmog razreda, za zalaganje i trud koji su ulozili tokom svog školovanja.

U ponedeljak, 21. juna u 9:00 časova učenici osmog razreda će dobiti svedočanstva, a nakon toga, od 11:00 sati biće upriličena svečana dodela Vukovih diploma i nagrada za sve učenike (I-VIII) koji su ostvarili najviša postignuća na takmičenjima.

Tim za podršku talentovanih učenika nagradiće četrdeset i osam najuspešnijih učenika poklon vaučerima.

 

OŠ „Zmaj Jova Jovanović“ Ruma školska godina: 2020/2021.

Učenici koji su ostvarili rezultate na opštinskim i  okruznim takmičenjima i smotrama u organizaciji Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja školske:

 

Redni broj

Ime i prezime učenika

Odeljenje

Nastavni predmet (oblast takmičenja)

Rang- ostvaren rezultat na okruznom takmičenju

 

1.

 

Tadija Pandilović

 

I 2

 

Šah

II mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

 

 

2.

 

Mila Marjanović

 

I 2

 

Šah

III mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

 

3.

 

Nikolina Mićić

 

I 3

 

Šah

II mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

 

4.

 

Una Salihbegović

 

II 1

 

Šah

I mesto na okruznom i učešće na republičkom

 

 

5.

 

Ana Delić

 

II 3

 

Šah

III mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

 

6.

 

Lazar Paunić

 

II 3

 

Šah

II mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

7.

Anđelina Mihajlović

IV 1

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-skoku udalj

II mesto na okruznom

 

 

8.

 

Dunja Zrakić

 

IV 1

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-bacanje vorteksa

I mesto na okruznom, I mesto na međuokruznom i III mesto na republičkom

 

9.

Vanja Mladenović

III 2

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-džudo

I mesto na okruznom takmičenju

10.

Nemanja Cindrić

IV 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-džudo

III mesto na okruznom takmičenju

 

11.

 

Marko Topolić

 

V 1

 

Šah

I mesto na opštinskom ekipno, II mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

 

12.

 

Anđelija Tadić

 

V 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

13.

Ana Jovičin

V 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

14.

 

Elena Lazarević

 

V 3

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

15.

 

Lara Paunić

 

V 3

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

16.

 

Vuk Rogić

 

VI 1

 

Šah

I mesto na opštinskom ekipno, II mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

 

17.

 

Vanja Vukadinović

 

VI 1

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

18.

 

Sofija Karalić

 

VI 1

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

 

19.

 

 

Nikola Mudrić

 

 

 

VI 2

 

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-stoni tenis

I mesto na opštinskom pojedinačno, III mesto na okruznom pojedinačno, I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

 

20.

 

Nađa Drazić

 

VI 2

 

Šah

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

 

21.

 

Ljiljana Stojanac

 

VI 3

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

22.

Dejan Košutić

VI 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

 

23.

 

Anđela Žrvnar

 

VI 4

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

24.

 

Marina Radovanović

 

VI 4

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

25.

Ana Tabak

VI 4

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

26.

Jana Marković

VII 1

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-stoni tenis

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

 

27.

 

Aleksandra Milinković

 

 

VII 1

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-stoni tenis

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

 

 

28.

 

 

Elvana Stajki

 

 

 

VII 2

 

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-gimnastika

I mesto na okruznom pojedinačno, I mesto na okruznom ekipno,

III mesto na međuokruznom pojedinačno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

29.

 

Izabela Hanak

 

 

VII 2

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-gimnastika

I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

30.

 

Slobodan Keser

 

 

VII 2

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-stoni tenis

I mesto na opštinskom ekipno, II mesto na okruznom ekipno

 

 

31.

 

 

Relja Bucalo

 

 

VII 3

Hemija

 

Fizika

 

 

Matematika

II mesto na opštinskom, I mesto na okruznom

I mesto na opštinskom, II mesto na okruznom

I mesto na opštinskom, II mesto na okruznom

32.

Luka Cvijanović

VII 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

 

33.

 

Sara Drazić

 

VII 3

 

Šah

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom pojedinačno i učešće na republičkom

 

 

34.

 

Marija  Martinović

 

 

VIII 2

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-gimnastika

 II mesto na okruznom pojedinačno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

 

35.

 

Milica Martinović

 

 

VIII 2

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-gimnastika

III mesto na okruznom pojedinačno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na okruznom ekipno

 

36.

 

Saša Rović

 

VIII 2

 

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-stoni tenis

I mesto na opštinskom ekipno, II mesto na okruznom ekipno

37.

Aleksandar Trbojević

VIII 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-skok uvis

I mesto na okruznom,

 

38.

 

Lana Aleksić

 

VIII 3

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-rukomet

I mesto na opštinskom ekipno, I mesto na okruznom ekipno, II mesto na međuokruznom ekipno

39.

Aleksandar Stojadinović

VIII 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

40.

Mihajlo Hristov

VIII 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

41.

Mihajlo Delić

VIII 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

42.

Tadija Karanović

VIII 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

43.

Marko Krkić

VIII 3

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

 

44.

 

Aleksandra Cvijanović

 

 

VIII 4

 

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-stoni tenis

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

45.

Filip Marinković

VIII 4

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

46.

Aleksandar Gruičić

VIII 4

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

47.

Konstantin Beronja

VIII 4

Fizičko i zdravstveno vaspitanje-odbojka

I mesto na opštinskom ekipno, III mesto na okruznom ekipno

 

48.

 

Milana Ristić

 

VIII 4

 

Istorija

II mesto na opštinskom, II mesto na okruznom i učešće na republičkom